اخبار فرهنگی و دانشجویی (237)

دانشجویان گرامی جهت آگاهی از اطلاعیه ها و اخبار مربوط به بخش فرهنگی و دانشجویی میبایست فقط از وبسایت مرکز و همچنین برد های نصب شده در مرکز استفاده نمایند.

با عرض تسلیت و همدردی به هموطنان عزیزمان در کرمانشاه

با همکاری کانون هلال احمر دانشجویی مرکز برای کمک به هموطنان عزیزمان در کرمانشاه، صندوقی بر پا شد و  وجوه نقد دانشجویان، اساتید و کارکنان تقدیم این عزیزان گردید.

photo 2017 11 16 14 40 43

ادامه مطلب...

برگزاری مسابقه کتابخوانی"انسان ۲۵۰ ساله"
زمان: ۲۷مهر لغایت۲۷آبان ۱۳۹۶
به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین علیه السلام دفتر نهاد رهبری دانشگاه جامع  در نظر دارد مسابقه کتابخوانی با عنوان " انسان 250ساله" برای کلیه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار نماید، مهلت شرکت در مسابقه تا تاریخ 96/8/27 می باشد و هدایایی همچون کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و جوایز نقدی به قید قرعه به برگزیدگان اهدا خواهد شد، جهت کسب اطلاعات بیشتر به پرتال اصلی دانشگاه به نشانی www.uast.ac.ir و یا کانال   @jameplus مراجعه فرمایید.

http://info.uast.ac.ir/nahad_mosabeghat/

 

مسابقه

ادامه مطلب...

با توجه به آغاز پیاده روی اربعین حسینی توسط دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبه ستاد اربعین دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه جامع مقرر شد کمک هزینه ای به دانشجویانی که در پیاده روی اربعین شرکت می کنند، اهداء گردد.

لینک سامانه ثبت نام دانشجویی اربعین:   info.uast.ac.ir/arbaeen

قدم قدم با یه عَلَم                      انشالا اربعین میام سمت حرم

با مدد شاه کرم                        انشالا اربعین میام سمت حرم

ادامه مطلب...

همایش پیاده روی خانواده بزرگ علمی کاربردی ویژه دانشجویان و کارمندان و اساتید همراه با خانواده های آنها، شرکت برای عموم آزاد است.

همایش

ادامه مطلب...

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی در نظر دارد با همکاری واحدهای استانی اولین جشنواره درون دانشگاهی رویش ویژه کانون­ های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی مراکز آموزش علمی‌کاربردی سراسر کشور را برگزار نماید.

دانشجویان به منظور مشارکت حداکثری در این جشنواره به واحد فرهنگی و دانشجویی مرکز آقای محمدی مراجعه نمایند.

رویش

ادامه مطلب...

برگزاری " هفتمین دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران" و انتخاب دانشجویان براساس مصادیق فداکارای و مشارکت فعال در خدمات امدادی و خیرخواهانه به صورت فردی یا گروهی

متقاضیان می­توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت : tandisefadakari.ir مراجعه نمایند.

تندیس

ادامه مطلب...

با توجه به شروع سال تحصیلی و ورود دانشجویان جدید به مراکز آموزشی و ضرورت راهنمایی این عزیزان؛ دفتر مرکزی نهاد نمایندگی

مقام معظم رهبری در دانشگاه­ها، مبادرت به ارائه چهار درس زیر از طریق مرکز آموزش­های مجازی دانشگاهیان

به آدرس: www.ec.nahad.ir نموده است.

1-      مهارت­های زندگی خوابگاهی

2-      آنچه یک ترم اولی باید بداند

3-      سبک زندگی دانشجویی

4-    دانستنی­های روابط دختر و پسر   

ادامه مطلب...

سازمان آموزش فنی و حرفه­ای کشور در نظر دارد هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت را به منظور ایجاد رقابت سالم و سازنده بین دانشجویان ماهر و خبره برگزار نماید. لذا خواهشمند است مقرر فرمائید با عنایت به فرصت اندکی که سازمان فوق­الذکر برای حضور دانشجویان این دانشگاه در نظر گرفته است نسبت به شناسایی و معرفی دانشجویان ماهر در هر رشته ( با ذکر مشخصات دانشجو و شماره تماس) و با رعایت شرایط سنی( متولدین 75/10/11 و بعد از آن) و با توجه به رشته­های مسابقه به تفکیک هر یک از استان­ها( طبق فهرست پیوست) تا تاریخ 96/6/15 اقدام نمایند تا مقدمات معرفی و ورود آنها به مسابقات فراهم شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه دفتر مسابقات ملی مهارت به آدرس: www.skill.irantvto.ir مراجعه و یا با شماره

تلفن 09126821629 (جناب آقای خلیلی مدیر محترم خدمات آموزشی موسسه مهارت) تماس حاصل نمایند.

 

فهرست رشته های استان قزوین  : کنترل صنعتی-الکترونیک-نگهداری ماشین های سنگین-نجاری-گچکاری-فناوری آب-سنگ تراشی-شبکه های کابلی -کار با صفحات فلزی

 

ادامه مطلب...

شروع ثبت نام وام عتبات دانشجویان از تاریخ  96/06/15  لغایت  96/06/30

1-دانشجویان متقاضی وام عتبات می¬بایست از تاریخ 96/06/15 لغایت 96/06/30 به محل تحصیل خود مراجعه نموده و اقدامات لازم را به عمل آورند.  
2-مبلغ وام عتبات به دانشجویان مجرد 10/000/000 ریال و برای دانشجویان متأهل 15/000/000 ریال افزایش یافته است.

 

ادامه مطلب...

مرکز علوم و فنون قزوین کارگاه تخصصی راه اندازی و شروع کسب و کار  روز چهارشنبه مورخ 96/05/25  ساعت 13 الی 15درسالن اجتماعات مرکز برگزار می نماید.

از اساتید بزرگوار و دانشجویان عزیز دعوت می شود در این کارگاه شرکت نمایند . درضمن حضور برای عموم آزاد می باشد.

فراخوان اصلی

ادامه مطلب...

درباره مرکز

مرکز آموزش علمی - کاربردی علوم و فنون قزوین با توجه به اهداف دانشگاه جامع و بر اساس نیاز محیط بازار کار بویژه در استان قزوین که دارای شهرک های صنعتی بزرگ می باشد، با ایجاد رشته های تحصیلی توانسته گامی بزرگ را در رشد و شکوفایی جامعه بردارد.