شماره:46164/95/م

تاريخ:18/10/1395

پيوست:ندارد

 

به: روسای محترم واحدهای استانی، موسسات و مراکز آموزش علمی- کاربردی

موضوع: ثبت ­نام با تاخیر و انتخاب واحد پذیرفته­ شدگان بهمن­ ماه سال 96-95

سلام علیکم؛

احتراماً، پیرو نامه­های شماره 29902/95/م مورخ 13/7/95 و 32409/95/م مورخ 28/7/95، در خصوص دستورالعمل ثبت­نام پذیرفته­شدگان کاردانی و کارشناسی نظام آموزش مهارتی سال تحصیلی 1395، به اطلاع می­رساند در تقویم آموزشی مندرج در نامه­های مذکور، مهلت ثبت­نام پذیرفته­شدگان بهمن­ماه سال 1395 تعیین گردیده است. لذا زمان ثبت­نام با تاخیر، انتخاب واحد و ثبت درخواست­های عدم حدنصاب این دسته از پذیرفته­شدگان مطابق جدول زیر می­باشد:

           تقویم زمان­بندی پذیرفته­شدگان بهمن 95 کاردانی و کارشناسی

موضوع تاریخ
ثبت­نام با تاخیر و انتخاب واحد 2/11/95 الی 5/11/95
ثبت درخواست­های عدم حدنصاب 6/11/95 الی 11/11/95

همچنین تاریخ سایر موارد مندرج در تقویم آموزشی مطابق بخشنامه شماره 42161/95/م مورخ 28/9/95 معاونت آموزشی می­باشد.

تذکر: در خصوص امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی دارندگان مدارک معادل لازم است مراکز آموزشی مطابق بخشنامه شماره 35915/95/م مورخ 17/8/95 اقدام نمایند.

شایان ذکر است مسئولیت حسن اجرای بخشنامه مذکور بر عهده روسای واحدهای استانی، موسسات و مراکز آموزش علمی- کاربردی می­باشد.

ادامه مطلب...

«انّا لله و انّا الیه راجعون»


درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی مبارز خستگی ناپذی، دانشمند ارزنده، عالم عالیقدر و یار دیرین حضرت امام خمینی(ره) را تسلیت عرض می نماییم.

ادامه مطلب...

  به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی و اساتید محترم می رساند این مرکز در بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری در استان قزوین دستاوردها و پروژه های ساخته شده توسط دانشجویان مرکز را در نمایشگاه هفته پژوهش شرکت داده است، از دانشجویان و اساتید محترم دعوت می شود جهت بازدید در زمان اعلام شده از غرفه مرکز بازدید بعمل آورند.

زمان برگزاری نمایشگاه از 14 آذرماه لغایت 17 آذرماه سال جاری و مکان برگزاری آن دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می باشد.

ساعت بازدید از ساعت 9 صبح الی 17

photo 2016 12 05 08 47 51photo 2016 12 05 08 48 04

ادامه مطلب...
همزمان با بیست و چهارمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران نمایشگاه کتابی باشعار" ایران می خواند" از 20 الی 30 آبان ماه سال جاری برگزار می گردد ادامه مطلب...

ستاد اربعین دانشگاهیان با محوریت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همکاری دانشگاه ایلام اولین سوگواره اربعین ویژه دانشگاهیان را در 4 بخش علمی ( کتاب،مقاله،پایان نامه) ادبی(دلنوشته،خاطره،شعر) هنری(عکس،نقاشی،نماهنگ، فیلم کوتاه،کلیپ،خوشنویسی، پوستر) فضای مجازی(طراحی نرم افزارهای کاربردی برای اندروید و کامپیوتر) از آبان لغایت اسفند ماه 95 برگزار می نماید. پوستر و اطلاعات تکمیلی  درسایت  http://arbaeen.ilam.ac.ir/  می باشد.

مهلت ارسال آثار: 20 بهمن ماه 95

اختتامیه سوگواره: اسفندماه 95

ادامه مطلب...

ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره‌هاي مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي کاربردي برای سال تحصيلي ‌96‌–‌1395، از ۱۵ آبان آغاز و تا ۱۹ آبان ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، نحوه ثبت نام برای تکمیل ظرفیت دوره‌هاي مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي کاربردي به شرح زیر است:
 بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان علاقمند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي مراكز و واحدهاي آموزشي دانشگاه فوق (اعم از داوطلباني كه در پذيرش دوره مذكور ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند) مي‌رساند كه براي ثبت‌نام دررشته‌هاي تحصيلي مورد علاقه خود و باتوجه به شرايط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام و پذيرش، مي‌توانند با مراجعه به مراكز و واحدهاي آموزشي تحت پوشش دانشگاه جامع علمي‌–‌كاربردي ، از رشته‌هاي پذيرنده دانشجو دراين مرحله اطلاع حاصل نموده و با همراه داشتن مدارك ذيل و با توجه به موارد مربوط از روز شنبه 15/8/95لغايت چهارشنبه 19/8/95به مراكز و واحدهاي آموزشي محل پذيرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمايند.
1- كليه متقاضيان مي‌بايست حداكثر تا تاریخ 31/6/1395داراي مدرك كارداني (فوق ديپلم) باشند. لازم است كنترل اين مدارك با دقت نظر بالا صورت گيرد.
2-كليه داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌نام از طريق مراكز و واحدهاي آموزشي مربوط، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 230.000 (دويست و سي هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي در سايت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمايند.
3- هر داوطلب مي‌تواند صرفاً متقاضي يك كدرشته محل از يك گروه آموزشي در يك مركز و يا واحد آموزشي باشد. بديهي است در صورت ارسال مشخصات فرد و يا افراد در دو كدرشته و يا در دو مركز و يا واحد آموزشي، اطلاعات مربوط به ثبت‌نام داوطلب در مركز يا واحد آموزشي دوم حذف خواهد شد.
4-كليه متقاضيان«مرد» مي‌بايست در زمان ثبت‌نام و شركت دراين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.
5- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذيرفته شده مشروط (در مراكز و واحد آموزشي كه به آن مراجعه نموده اند) تلقي مي‌شوند و شروع به تحصيل آنان تا زمان تاييد نهايي اين سازمان بصورت مشروط خواهد بود.
مدارك لازم براي ثبت‌نام:

1- شش قطعه عكس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.
2- یک برگ تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
3- یک برگ تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.
4- اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام يك برگ تصوير آن.
5- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحه‌ 4 دفترچه راهنماي پذيرش مذكور مشخص نمايد (براي برادران

ادامه مطلب...

حضور محترم رؤسای واحد های استانی سلام علیکم؛ با احترام، نظر به اینکه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه جامع علمی کاربردی در نظر دارد دومین جشنواره نور مبین را به صورت مجازی در فضای دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار نماید، مستدعیست با توجه به موارد ذیل در خصوص اطلاع رسانی و تبلیغات مناسب اقدامات لازم را مبذول فرمایید. مخاطبان این دوره از جشنواره دانشجویان، مدرسان، کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی خواهند بود و دروس مدنظر جهت شرکت در مسابقه عبارتند از : 1. اخلاق اسلامی 2. شبکه های اجتماعی 3. آشنایی با عوامل استحکام خانواده 4. روش تحلیل سیاسی 5. مروری بر مهارت های زندگی لازم به ذکر است شرکت کنندگان می توانند پس از گذراندن دوره ها نسبت به دریافت گواهینامه پایان دوره خود از طریق سایت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان اقدام نمایند ودر پایان دوره جوایز نفیسی به نفرات برتر اهداء می گردد. • پایان ثبت نام و دوره مطالعاتی:22 بهمن 1395. • آدرس جهت گذراندن دوره آموزشی: شرکت کنندگان می توانند با ورود به صفحه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در پورتال اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس http://uast.ac.ir و انتخاب لوگوی آموزش مجازی دانشگاهیان و یا از طریق آدرس الکترونیکی ec.nahad.ir وارد سامانه مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان شوند و در قسمت نمایه درس،دروس مد نظر را انتخاب نموده و نسبت به مطالعه و پاسخ به آزمون ها اقدام نمایند. • جوایز : 1. کمک هزینه سفر به عبات عالیات 2. کمک هزینه سفر به مشهد مقدس 3. کمک هزینه تبلت 4. کمک هزینه گوشی تلفن همراه 5. کمک هزینه قلم هوشمند قرآنی در ضمن خانم پاریاو به شماره تماس82771130 به عنوان رابط جشنواره آماده پاسخگویی به سؤالات می باشند.

ادامه مطلب...

آغاز تکمیل ظرفیت دوره‌هاي كارداني فني و كارداني حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي كاربردي از 4 آبان

ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره‌هاي كارداني فني و كارداني حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي كاربردي برای سال تحصیلی 96-1395  از 4 آبان آغاز و تا 19 آبان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، نحوه ثبت نام برای تکمیل ظرفیت دوره‌هاي كارداني فني و كارداني حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي كاربردي به شرح زیر است

بدینوسيله به اطلاع كليه داوطلبان علاقمند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي مراكز و واحدهاي آموزشي دانشگاه فوق (اعم از داوطلباني كه در آزمون مذكور ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند)مي‌رساند كه براي ثبت‌نام در رشته‌هاي تحصيلي متناسب با مدرك ديپلم خود مي‌توانند با مراجعه به مراكز و واحد هاي آموزشي تحت پوشش دانشگاه جامع علمي كاربردي، از رشته‌هاي پذيرنده دانشجو در اين مرحله اطلاع حاصل نموده و با همراه داشتن مدارك ذيل و با توجه به موارد مربوط از تاريخ 95/8/4لغايت 95/8/19به مراكز و واحدهاي آموزشي محل پذيرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمايند.

1-كليه متقاضيان مي‌بايست حداكثر تا تاريخ 1395/6/31داراي مدرك سه ساله نظام جديد (فني و حرفه‌اي، كار دانش و نظري) و يا ديپلم نظام قديم آموزش متوسطه (چهارساله يا شش ساله نظري و فني و حرفه‌اي)باشند.بديهي است كنترل اين مدارك در مركز ذيربط با دقت نظر بالا صورت مي‌پذيرد.

2-كليه داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌نام از طريق مراكز و واحدهاي آموزشي مربوط، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 18.000 ( يكصد و هشتاد هزار) ريالاز طريق سيستم پرداخت الكترونيكي در سايت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمايند.

4-هر داوطلب منحصراً مجاز است يكي از كدرشته محلهاي مربوط را متناسب با مدرك ديپلم خود كه در جدول شماره 2 دفترچه راهنماي ثبت نام و شركت در آزمون فوق مشخص شده است انتخاب نمايد.(اين دفترچه در پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org موجود است).

5-هر داوطلب مي‌تواند صرفاً متقاضي يك كدرشته محل از يك گروه آموزشي در يك مركز و يا واحد آموزشي باشد.بديهي است در صورت ارسال مشخصات فرد و يا افراد در دو كدرشته و يا در دو مركز و يا واحد آموزشي، اطلاعات مربوط به ثبت‌نام داوطلب در مركز يا واحد آموزشي دوم حذف خواهد شد

6-كليه متقاضيان «مرد»مي‌بايست در زمان ثبت‌نام و شركت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.

7-پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذيرفته شده مشروط (در مركز و واحد آموزشي كه به آن مراجعه نموده اند)تلقي مي‌شوند و شروع به تحصيل آنان تا زمان تاييد نهاييسازمان سنجش آموزش کشور بصورت مشروط خواهد بود.

مدارك لازم براي ثبت‌نام:

1-هشت قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.

2- تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

3- تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.

4-اصل ديپلم كامل متوسطه و يا گواهي آن براي داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.

5-اصل مدرك ديپلم نظام جديد آموزش متوسطه و يا گواهي پايان دوره سه ساله نظام جديد با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.

6- اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.

7-گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسؤل، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي متقاضيان شاغل)

8-مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان مرد را با توجه به بند 3-2مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحات 3و4دفترچه راهنماي پذيرش مشخص نمايد.

سایت سنجش به نشانی  www.sanjesh.org

ادامه مطلب...

درباره مرکز

مرکز آموزش علمی - کاربردی علوم و فنون قزوین با توجه به اهداف دانشگاه جامع و بر اساس نیاز محیط بازار کار بویژه در استان قزوین که دارای شهرک های صنعتی بزرگ می باشد، با ایجاد رشته های تحصیلی توانسته گامی بزرگ را در رشد و شکوفایی جامعه بردارد.