روزهای حضور رئیس مرکز جهت ملاقات حضوری و پاسخگویی

از دوشنبه تا پنجشنبه

ساعت 8-15

ادامه مطلب...

با عرض تسلیت و همدردی به هموطنان عزیزمان در کرمانشاه

با همکاری کانون هلال احمر دانشجویی مرکز برای کمک به هموطنان عزیزمان در کرمانشاه، صندوقی بر پا شد و  وجوه نقد دانشجویان، اساتید و کارکنان تقدیم این عزیزان گردید.

photo 2017 11 16 14 40 43

ادامه مطلب...

قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی،

سامانه آموزشی هم آوا در روز پنجشنبه و جمعه مورخه 96/09/02 و 96/09/03 قطع می باشد،
در روزهای مذکور از مراجعه به واحد آموزش خودداری فرمائید.

ادامه مطلب...

جلسه توجيهي دانشجویان ورودی جدید، مقاطع کاردانی وکارشناسی ورودی مهر 96 روز پنجشنبه مورخ 25/08/96 در سالن اجتماعات مرکز آموزش علمي کاربردي علوم وفنون قزوين برگزارگرديد.

در این جلسه جناب آقای دکتر بابایی ریاست مرکز ضمن خیرمقدم به کلیه دانشجویان، اهداف و ویژگی تحصیل در سیستم آموزشی دانشگاه علمی کاربردی، مقررات آموزشی در این دانشگاه و شرح وظایف هریک از واحدها را برای دانشجویان تشریح نمودند و با اشاره به کسب مهارت و تخصص فنی در ایجاد شغل وکارآفرینی، کسب و کارهای مورد نیاز و زودبازده سخنرانی نمودند.

در پایان جلسه با آرزوی موفقیت برای دانشجویان و پذیرایی از آنان، اطلاع رسانی گردید جهت اطلاعات بیشتر از کتابچه راهنما (که حاوی آئین نامه آموزشی وچارت کلیه رشته ها و...) بارگذاری شده در کانال تلگرام و سایت مرکز استفاده نمایند.

003p002photo 2017 11 22 10 37 55

ادامه مطلب...

با توجه به آغاز پیاده روی اربعین حسینی توسط دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبه ستاد اربعین دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه جامع مقرر شد کمک هزینه ای به دانشجویانی که در پیاده روی اربعین شرکت می کنند، اهداء گردد.

لینک سامانه ثبت نام دانشجویی اربعین:   info.uast.ac.ir/arbaeen

قدم قدم با یه عَلَم                      انشالا اربعین میام سمت حرم

با مدد شاه کرم                        انشالا اربعین میام سمت حرم

ادامه مطلب...

برگزاری مسابقه کتابخوانی"انسان ۲۵۰ ساله"
زمان: ۲۷مهر لغایت۲۷آبان ۱۳۹۶
به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین علیه السلام دفتر نهاد رهبری دانشگاه جامع  در نظر دارد مسابقه کتابخوانی با عنوان " انسان 250ساله" برای کلیه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار نماید، مهلت شرکت در مسابقه تا تاریخ 96/8/27 می باشد و هدایایی همچون کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و جوایز نقدی به قید قرعه به برگزیدگان اهدا خواهد شد، جهت کسب اطلاعات بیشتر به پرتال اصلی دانشگاه به نشانی www.uast.ac.ir و یا کانال   @jameplus مراجعه فرمایید.

http://info.uast.ac.ir/nahad_mosabeghat/

 

مسابقه

ادامه مطلب...

برگزاری " هفتمین دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران" و انتخاب دانشجویان براساس مصادیق فداکارای و مشارکت فعال در خدمات امدادی و خیرخواهانه به صورت فردی یا گروهی

متقاضیان می­توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت : tandisefadakari.ir مراجعه نمایند.

تندیس

ادامه مطلب...

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی در نظر دارد با همکاری واحدهای استانی اولین جشنواره درون دانشگاهی رویش ویژه کانون­ های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی مراکز آموزش علمی‌کاربردی سراسر کشور را برگزار نماید.

دانشجویان به منظور مشارکت حداکثری در این جشنواره به واحد فرهنگی و دانشجویی مرکز آقای محمدی مراجعه نمایند.

رویش

ادامه مطلب...

همایش پیاده روی خانواده بزرگ علمی کاربردی ویژه دانشجویان و کارمندان و اساتید همراه با خانواده های آنها، شرکت برای عموم آزاد است.

همایش

ادامه مطلب...

با توجه به شروع سال تحصیلی و ورود دانشجویان جدید به مراکز آموزشی و ضرورت راهنمایی این عزیزان؛ دفتر مرکزی نهاد نمایندگی

مقام معظم رهبری در دانشگاه­ها، مبادرت به ارائه چهار درس زیر از طریق مرکز آموزش­های مجازی دانشگاهیان

به آدرس: www.ec.nahad.ir نموده است.

1-      مهارت­های زندگی خوابگاهی

2-      آنچه یک ترم اولی باید بداند

3-      سبک زندگی دانشجویی

4-    دانستنی­های روابط دختر و پسر   

ادامه مطلب...

درباره مرکز

مرکز آموزش علمی - کاربردی علوم و فنون قزوین با توجه به اهداف دانشگاه جامع و بر اساس نیاز محیط بازار کار بویژه در استان قزوین که دارای شهرک های صنعتی بزرگ می باشد، با ایجاد رشته های تحصیلی توانسته گامی بزرگ را در رشد و شکوفایی جامعه بردارد.