کارگاه آموزشی ارتباط موثر روز جمعه مورخه 02/09/1397 از ساعت 11 الي 13 در سالن اجتماعات مرکز آموزش علمي –کاربردي علوم و فنون قزوين برگزار گرديد.

در این کارگاه که سرکار خانم ماریا اکبری ارائه کننده آن بودند بيش از50 نفر از دانشجويان، اساتید وکارکنان مرکز حضور داشتند.

در این کارگاه تعریف وشناخت حریم شخصی، حریم افراد (سلطه پذیر، سلطه گر، مهاجم وجرأت مند) و راه حل دادن برای نزدیک شدن به دسته ایده آل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

446535226 470465

ادامه مطلب...

چهارمین روز از کنگره سه هزار شهید استان قزوین روز چهارشنبه ۲۳آبانماه ۹۷با محوریت اجلاسیه دانشجویان و دانشگاهیان در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی قزوین برگزار شد.

در این اجلاسیه حدود چهار هزار نفر از دانشجویان، استادان و دانشگاهیان زن و مرد حضور یافتند.

سخنران ویژه این مراسم نیز سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده و اجرای این مراسم نیز بر عهده سید جواد هاشمی هنرپیشه و مجری ایرانی است.

تاکنون سه اجلاسیه از کنگره سه هزار شهید استان قزوین با محوریت فرهنگیان، دانش آموزان و جامعه زنان برگزار شده و فردا نیز آخرین اجلاسیه این کنگره برگزار خواهد شد.

گفتنی است حدود ۲۰ نفر از اساتید ، کارکنان ودانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی علوم وفنون قزوین در این جلسه حضور داشتند.

در حاشیه این اجلاسیه نمایشگاه «دستاوردهای هسته‌ای و موشکی» بخشی از توانمندی‌های متخصصان کشورمان در حوزه هسته‌ای و موشکی به نمایش گذاشته‌شده که در معرض بازدید عموم است

photo 2018 11 15 08 58 20

ادامه مطلب...

حضور فعال مرکز آموزش علمی کاربردی علوم وفنون قزوین به همراه دانشجویان و فارغ التحصیلان مرکز ( ۱۵غرفه ) در نمایشگاه اشتغال وتوسعه کارآفرینی استان قزوین

نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی استان قزوین صبح روز دوشنبه 21 آبان‌ماه با حضور مهندس فرخ‌زاد معاون عمرانی استاندار قزوین، دکتر فتح طاهری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان در سرای فرهنگی تاریخی سعدالسلطنه افتتاح شد.

این نمایشگاه که با همت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان برپا شده است، تا روز پنجشنبه 24 آبانماه از ساعت 10 صبح الی 5 بعدازظهر میزبان عموم بازدیدکنندگان خواهد بود.

گفتنی است علاوه بر نمایش دستاوردها و تولیدات کارآفرینان استان، برپایی 13 کارگاه و میزگرد تخصصی با موضوعات متنوعی چون اصول و فنون مذاکره، کسب و کارهای خانگی، طراحی لباس، الگوسازی و دوخت حجمی (مولاژ)، نقش تعاونی‌ها در اشتغال و قدرت افزایی بانوان و روش ایجاد کسب و کار برگزار از برنامه‌های جنبی این نمایشگاه خواهد بود.

photo 2018 11 15 09 22 46photo 2018 11 15 09 23 40photo 2018 11 15 09 22 16photo 2018 11 15 09 33 29

ادامه مطلب...

13 آبان ماه، یادآور سه رویداد مهم و سرنوشت ساز شامل تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه، کشتار وحشیانه دانش آموزان توسط اعمال وحشیانه رژیم پهلوی و اشغال سفارت و لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره) در تاریخ جنبش اسلامی مردم ایران به رهبری امام راحل بوده و به همین دلیل روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و دانش آموز نامگذاری شده است.

به همین منظور همزمان با حضورگسترده مردم در این روز مهم، اساتید،کارکنان و دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی علوم وفنون قزوین در راهپیمایی این روز در شهر محمدیه وقزوین شرکت نمودند و یاد و خاطره این روز بزرگ را گرامی داشتند.

13aban0000

ادامه مطلب...

از آنجائیکه یکی از مسائل اجتماعی حاد در سطح کشور سوءمصرف مواد مخدر است. در این میان آسیب پذیرترین گروه جوانان از جمله دانشجویان هستند، لزوم سلامت جسمی و روانی دانشجویان به عنوان نخبگان جامعه یکی از دل مشغولی ها و نگرانی ها می باشد که ضرورت برنامه ریزی وتدوین راهکارهای مداخله ای پیشگیرانه را در دانشگاه ها آشکار می سازد بدین منظور کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد روز پنجشنبه مورخه 03/08/1397 از ساعت 14 الي 16 در سالن اجتماعات مرکز آموزش علميکاربردي علوم وفنون قزوين برگزار گرديد.

این کارگاه که با همکاری مرکز آموزش علمی- کاربردی علوم وفنون قزوین و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین برگزار شد بيش از50 نفر از دانشجويان در مقطع کاردانی/کارشناسی حضور داشتند.

kargahetiad13970803p3

 

ادامه مطلب...

ثبت نام پذیرش دانشجو مهر 97  در دو مقطع کاردانی و کارشناسی آغاز شد

ثبت نام حضوری  در مرکز صورت می پذیرد

 

کاردانی و کارشناسی مهر 97 Recovered

ادامه مطلب...

ثبت نام شروع شد

پذیرش دانشجو در رشته های کاردانی و کارشناسی در مهر 97 

با حضور در مرکز ثبت نام صورت می پذیرد

کاردانی و کارشناسی مهر 97 Recovered

 

ادامه مطلب...

دفاع از سرزمین آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری های مردان بی ادعای سرزمینم که سمبل فتح و ایثاراند ،در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده است.


مکه برای شما ، فکه برای من

بال نمی خواهم

این پوتین های کهنه هم می توانند مرا به آسمان ببرند

"شهید آوینی"

 

راهیان

ادامه مطلب...

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره شرايط و ضوابط، تاريخ و نحوه ثبت نام متقاضيان پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه سال 1396

(متقاضیان با مراجعه حضوری به مرکز می توانند ثبت خود را انجام دهند)

بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت نام و شركت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه سال 1396 مي‌رساند كه ثبت نام براي شركت در پذيرش دوره مذكور از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان از روز شنبه 96/11/28 آغاز و در روز چهارشنبه مورخ 96/12/02 پايان مي‌پذيرد.لذا كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام كه داراي شرايط عمومي و اختصاصي به شرح ذيل مي‌باشند، مي‌توانند در پذيرش مذكور ثبت‌نام و شركت نمايند.

روش گزينش دانشجو

گزينش دانشجو در هر يك از كدرشته محل‌هاي تحصيلي براساس معدل كل مندرج در گواهينامه معتبر ديپلم، نوع ديپلم و سهميه‌هاي آزاد، شاغل، رزمندگان، بومي بودن و با توجه به صلاحيت‌هاي عمومي داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمي - كاربردي و مصوبات مربوط صورت مي‌گيرد. بديهي است براي هر يك از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مركز آموزشي ضروري مي‌باشد.

شرايط ثبت نام

داوطلب متقاضي شرکت در پذيرش باید یکایک اقدامات زیر را به موقع و در مهلت مقرر انجام دهد:

1- مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور.

2- دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌نام از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان و مطالعه آن.

3- مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان، براي تهيه كارت اعتباري.

تبصره-با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال مي‌باشد، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان و پرداخت مبلغ 200.000 (دويست هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام، نسبت به دريافت اطلاعات كارت اعتباري (شماره سريال 12 رقمي) اقدام نمايند.

4- آماده نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز براي ثبت‌نام.

داوطلب باید پس از مطالعه دفترچه راهنماي پذيرش در اين دوره و آشنايي با كليه شرايط و ضوابط پذيرش، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايد. لازم به توضيح است كه دفترچه راهنماي پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه سال1396 و همچنين نحوه ورود به سايت براي ثبت‌نام و اقدامات لازم براي انجام ثبت‌نام اينترنتي در سايت سازمان سنجش آموزش كشور در زمان مقرر قرارداده شده است.

تبصره 1: دانش‌آموزان سال آخر متوسطه که حداکثر تا تاریخ 96/11/30 موفق به اخذ مدرک دیپلم خواهند شد مجاز به انتخاب کدرشته محل می‌باشند. اما چنانچه داوطلبی احتمال می‌دهد که تا پایان بهمن ماه سال جاری (1396) موفق به اخذ مدرک دیپلم نمی‌شود، موکداً توصیه می‌شود ثبت نام ننماید.بنابراین چنانچه داوطلبی در یکی از کدرشته محل‌های انتخابی پذیرفته گردد ولی تا پایان بهمن ماه سال 1396 موفق به دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نشود قبولی ایشان ملغی و اجازه ثبت‌نام نخواهند داشت.

تذكرات مهم:

1) مندرجات فرم تقاضانامه بايد دقيق و صادقانه تكميل شود.

2) مسئوليت صحت كليه مندرجات تكميل شده فرم تقاضانامه به عهده داوطلب خواهد بود.

3) مندرجات فرم تقاضانامه قابل تغيير نمي‌باشد، بنابراين داوطلب بايد در زمان تكميل اطلاعات تقاضانامه نهايت دقت را به‌كار گيرد.

4) در هر مرحله از پذيرش (ثبت‌نام، پذيرفته‌شدن، حين تحصيل در دانشگاه و ...) مشخص شود داوطلب حقايق را كتمان نموده يا واجد شرايط و ضوابط مندرج در اين دفترچه نمي‌باشد، از ادامه تحصيل محروم خواهد شد.

5) داوطلب مي‌بايست پس از پايان ثبت‌نام الكترونيكي (اينترنتي) از كليه صفحات، پرينت تهيه نموده و نزد خود نگهدارد.

دستورالعمل و نحوه تكميل تقاضانامه ثبت نام اينترنتي:

به داوطلبان توصيه مي‌شود مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام، ابتدا فرم پيش نويس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذكور را تكميل نموده و سپس بر اساس فرم پيش نويس با مراجعه به پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور اطلاعات لازم را بر اساس بندهاي برنامه نرم‌افزاري ثبت نام وارد نمايند. ضمناً راهنماي جامع نحوه تكميل فرم در برنامه نرم افزاري ثبت نام اينترنتي موجود است و داوطلبان براي كسب اطلاع بيشتر مي‌توانند به اين راهنما مراجعه نمايند. ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمايند. بديهي است در صورت مشاهده هرگونه مغايرت در موارد قيد شده در تقاضانامه ثبت‌نام با مدارك داوطلب در صورت پذيرفته شدن قبولي وي كان لم يكن تلقي شده و از ادامه تحصيل داوطلب جلوگيري خواهد شد.

نـكات و توصيه‌هاي‌ مـهم‌:

1) اگر از طريق كافي‌نت اقدام به ثبت‌نام مي‌نماييد، تأكيد مي‌شود كه تمامي مراحل ورود اطلاعات ثبت‌نامي را شخصاً انجام دهيد و يا بر انجام امور مربوط، در كافي‌نت نظارت مستقيم داشته باشيد.

2) توصيه‌ مي‌شود داوطلبان پس از تكميل تقاضانامه ، دريافت شماره پرونده 6 رقمي و كدپيگيري 16 رقمي يك نسخه پرينت از تقاضانامه تهيه و نزد خود نگهداري نمايند.

 3) به داوطلبان توصيه مي‌شود در انتخاب كدرشته‌ محل هاي انتخابي خود دقت لازم را مبذول فرمايند. لذا پس از دريافت كد پيگيري 16 رقمي در اين خصوص به درخواست‌هاي داوطلبان مبني بر اصلاح و يا جابجايي ترتيب اثر داده نخواهد شد.

5) هرگونه‌ تغييري‌ از طريق‌ نشريه پيك‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبري‌ و اطلاع‌رساني‌ سازمان ‌سنجش‌)، سايت سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طريق رسانه‌هاي گروهي ‌اعلام ‌خواهد شد.

6) در صورت‌ لزوم‌ داوطلبان مي‌توانند در ساعات اداري با شماره تلفن‌هاي:42163-021 با روابط عمومي ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور تماس‌ حاصل‌ نمايند و يا از طريق سيستم پاسخگويي اينترنتي (غيرحضوري) سازمان اقدام نمايند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

ادامه مطلب...

درباره مرکز

مرکز آموزش علمی - کاربردی علوم و فنون قزوین با توجه به اهداف دانشگاه جامع و بر اساس نیاز محیط بازار کار بویژه در استان قزوین که دارای شهرک های صنعتی بزرگ می باشد، با ایجاد رشته های تحصیلی توانسته گامی بزرگ را در رشد و شکوفایی جامعه بردارد.