برگزاری کارگاه آموزشی کسب و کارهای نوین

کارگاه آموزشی کسب وکارهای نوین در فضای کارآفرینی نوین روز چهارشنبه 20 اسفند ماه سال 1393 از ساعت 13 الی 18  در سالن اجتماعات امام خمینی (ره) مرکز آموزش علمی کاربردی علوم و فنون برگزار گردید.
در اين کارگاه که جمعی از اساتید، دانشجویان و مدرسان کارآفرینی و همچنین مدیران دستگاه اجرایی استان حضور داشتند با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید، سپس دکترگرجی رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی واحد استان قزوین ضمن خیر مقدم به حاضرین جلسه به بيان اهميت و جايگاه کارآفريني و کسب و کارهاي نوين در عصر حاضر و همچنين معرفي برنامه ها و سياست هاي دانشگاه جامع مبني بر دانشگاه کارآفرين و مهارت محور، پرداختند. درادامه جناب آقاي دکتر بابک ضیاء "عضوهیئت علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و استاد برجسته کشوری در حوزه کارآفرینی سخنران ويژه اين کارگاه آموزشي در سخنان خود از تاريخچه کارآفريني در ملل مختلف ياد کردند و بیان داشتند که هر يک از کشورهايي که در اين راه گام برداشته اند توانسته اند پيشرفت هاي بسياري در ايجاد شغل هاي دانش محور داشته باشند. ايشان همچنين از اهميت کسب و کارهاي کارآفرينانه در علوم مختلف یاد کردند و بيان داشتند که بسياري از پايان نامه ها و تزهاي دانشگاهي در اين زمينه بيشتر آرشيو مي شوند و عملي نمي شوند، در صورتي که مي توان با عملي کردن اين ايده ها شغل ها و کارهاي جديد ايجاد کرد که دانش محور بوده و خود مي تواند باعث ايجاد کسب و کارهاي کارآفرينانه ي ديگر شوند.
درحاشیه این کارگاه نیز، نمایشگاهی از دستاوردهای علمی و پژوهشی مرکز برپا بود که مورد بازدید شرکت کنندگان قرارگرفت.


فایل آموزشی کارگاه را نیز می توانید از اینجا دانلود کنید.

1a 2a 3a 4a 5a 6a 7a 8a 9a

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره مرکز

مرکز آموزش علمی - کاربردی علوم و فنون قزوین با توجه به اهداف دانشگاه جامع و بر اساس نیاز محیط بازار کار بویژه در استان قزوین که دارای شهرک های صنعتی بزرگ می باشد، با ایجاد رشته های تحصیلی توانسته گامی بزرگ را در رشد و شکوفایی جامعه بردارد.